Stezkami Flaeming skate na bruslích i na kole

Kurz rekreačního in-line bruslení a cyklistiky.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 7. – 11. 8. 2023 (pondělí – pátek)

Místo konání: Flaeming Camping Oehna, Am Freibad 2, Niedergörsdorf v Německu (oblast s více než 200 km stezek pro bruslení a  cykloturistiku)

Obsah kurzu:  Kurz je určen začátečníkům i pokročilým. Jeho náplní jsou cyklistické a in-line výlety po kvalitních stezkách. Součástí kurzu je i trénink za účelem vylepšení techniky in-line bruslení.

Doprava: individuální, nejlépe osobními automobily

Sraz: 7.8. 2023 v 11:30 hod u kempu

Ubytování: ve vlastních stanech

Stravování: individuální (možnost využít kuchyňku v kempu)

Povinné vybavení: kolo a in-line brusle v dobrém technickém stavu, přilba, rukavice, další chrániče podle vlastního uvážení.

Program: zašleme zájemcům na vyžádání e-mailem

Cena: 800,- Kč. Při platbě čtěte pozorně pokyny, které obdržíte po vašem přihlášení.

+ cca 85 EUR (platba na místě) za ubytování, parkování a režijní poplatky za pobyt v kempu (ekologický poplatek za osobu a den, elektřina, sprchy…)

Náklady na dopravu si rozdělí mezi sebe účastníci. Trasa z Prahy do místa konání je cca 290 km. Včetně přejezdů v místě konání kurzu ujedeme autem cca 700 km. Předpokládané náklady na dopravu jedním autem cca 3 500 Kč.

Přihlášky: nejpozději do 31. 5. 2023 v online formuláři současně s platbou
V poznámce přihlášky uveďte, zda jste ochotni poskytnout pro dopravu svoje osobní auto a kolik spolujezdců můžete přepravit.

Počet účastníků: min. 8, max. 20

Vedoucí kurzu: Vratislav ChvátalVěra Hrazdírová