Ferraty a turistika ve Wolfgangsee

Specializovaný kurz ferraty a turistika pro všechny zájemce, začínající i pokročilé, doplněný o další pohybové aktivity (paddleboard) u krásného jezera Wolfgangsee v Rakousku.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 15. – 19. 6. 2023

Ubytování: ve stanu v kempu

Stravování: individuální

Doprava: hromadná minibusem, odjezd 15.6.2023 v 8.00h ze SCUKu v Hostivaři (Bruslařská 10, Praha 10), návrat 19.6.2023 ve večerních hodinách

Cena: 3.200,- Kč

Zahrnuje: dopravu, instruktory, ferátové sety, paddleboardy
Nezahrnuje: stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
Při platbě pečlivě vyplňujte VS

Přihlášky: do 30. 4. 2023 v online formuláři současně s platbou

Bližší informace obdrží účastníci koncem dubna

Počet účastníků: min.5, max 16

Doporučený seznam věcí s sebou:

• pohorky nebo outdoorové boty
  • ideálně ferratový set a sedák
  • věci na kempování, stan, karimatka, spacák, vařič, nádobí, baterka atp.
  • helma, eura, pojištění

Vedoucí: Pavel Havránek

Bohužel, kurz je pro maximálně 16 osob. Již je obsazen. Případně kontaktujte vedoucího kurzu pavel.havranek@ff.cuni.cz
Úvod > Ferraty a turistika ve Wolfgangsee