Poslechněte si podcast Balast s paní děkankou FF UK

Milé studentky, milí studenti,

pokud si budete chtít zpříjemnit zářijové dny poslechem dění u nás na fakultě, zde je odkaz: Balast #29: Kočírování filozofické fakulty | Balast (podbean.com)

„Zářijová epizoda Balastu svým formátem opět trochu vystoupí ze standardní struktury. Na velký bilanční rozhovor jsme si totiž pozvali děkanku FF UK Evu Lehečkovou. Bavili jsme se o situaci kolem financování humanitních věd a o vyjednávání s vládou o dalším rozpočtu. Rozebrali jsme také navazování na práci děkanských předchůdců a fungování současného kolegia. Prostor jsme zároveň dali i dotazům našich posluchačů a ptáme se, jak se dá stíhat vést fakulty a u toho ještě učit, proč se mění pravidla pro přerušování studia a dojde také na florbalisty filozofické fakulty.“

KTV FF UK

Úvod > Aktuality > Poslechněte si podcast Balast s paní děkankou FF UK