Saalbach – Hinterglemm – předvánoční lyžování v Rakousku

Sjezdařsko snowboardový kurz vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé lyžaře a snowboardisty v rakouské oblasti Saalbach – Hinterglemm.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Varianta I. 15. – 18. 12. 2022 – třídenní lyžování + 3 noci ubytování

Odjezd: čt 15. 12. v 15.00 h, parkoviště u magistrály nad halou Hlavního nádraží, sraz ve 14.30. hod.
Příjezd: ne 18. 12. do 24.00 hod.
Cena kurzu:
1 950 Kč
–  zahrnuje dopravu autobusem – celou dobu k dispozici, instruktory – platí se převodem na účet FF UK
850 Kč – při vlastní dopravě
305 Euro – zahrnuje 3x ubytování, 2x polopenze, 1x snídaně, třídenní permanentku – platí se na místě v hotovosti

Ubytování: Jugendherberg Sonneg, vícelůžkové pokoje

Upozornění: autobus pojede pouze v případě, že se přihlásí minimálně 30 lidí.

Varianta II. 16. – 18. 12. 2022 – dvoudenní lyžování + 2 noci ubytování

Odjezd: v pátek 16.12. individuální – vlastní dopravou
Cena kurzu:
platí se převodem na účet FF UK
210 Euro – zahrnuje 2x ubytování, 2x polopenze, dvoudenní permanentka – platí se na místě v hotovosti

Ubytování: Jugendherberg Sonneg, vícelůžkové pokoje

Upozornění: autobus není zajištěn, doprava pouze vlastní.

Povinné: pojištění léčebných výloh v zahraničí (zajišťuje si každý individuálně), sjezdařská /snowboardová helma.

Přihlášky: do 3.12.2022 v online formuláři se zaplacením příslušné ceny v Kč. Při platbě pečlivě vyplňujte VS

Účastníci obdrží týden před akcí e-mailem upřesňující informace.

Vedoucí: Eva Šeflová

Bohužel, kurz je pro maximálně 45 osob. Již je obsazen. V případě zájmu, kontaktujte vedoucí kurzu Evu Šeflovou.
Úvod > Sportovní kurzy > Saalbach – Hinterglemm – předvánoční lyžování v Rakousku