Pec pod Sněžkou – lyžařský kurz

„Zlepšete své lyžařské a snowboardové dovednosti a poznejte nové studenty.“

Lyžařský a snowboardový kurz v Krkonoších.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 9. – 16. 1. 2022

Rámcový program:
· ne: příjezd, 17.00 zahájení kurzu (ubytování, bezpečnost, FIS)
· po – so: 5 dní lyžování/snowboardingu ve skiareálu Pec pod Sněžkou, 1 den výlet (běžky, pěší)
· ne: 10.00 zakončení kurzu

Ubytování: chata RUK (tzv. VAK): vybavené 3-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v objektu lze využít společenskou místnost či hernu (ping-pong, fotbálek, kulečník), bar za příznivé ceny a po dohodě venkovní saunu.

Stravování: výborná plná penze (snídaně švédský stůl, oběd balíček, 3-chodová večeře)

Doprava: individuální (bus z Černého Mostu), po dohodě možnost parkování u chaty

Cena: 3.300,- Kč
Zahrnuje:
ubytování, plná penze, instruktor, po dohodě zapůjčení snowblade. Rovněž cena zahrnuje vzdušné 20Kč/osoba/den
Nezahrnuje: dopravu, permanentku 5 ze 6 (cca 2.300,- Kč)
Při platbě pečlivě vyplňujte VS

Přihlášky: do 6. 12. 2021 v online formuláři současně s platbou.

Počet účastníků: max. 35 (min.10)

Další informace: Pec pod Sněžkou horská chata Univerzity Karlovy

Za absolvování kurzu můžete získat zápočet a 2 kredity.

Podrobné informace budou účastníkům zaslány po 6. 12.

Vedoucí: Jan Zachař, Věra Hrazdírová

Úvod > Sportovní kurzy > Pec pod Sněžkou – lyžařský kurz