Na bruslích a na kole kolem Lužických jezer

Kurz rekreačního in-line bruslení a cyklistiky.

Místo konání: Lužická jezera v Německu (oblast s více než 100 km stezek pro bruslení a cykloturistiku). Okruhy kolem jezer jsou od sebe vzdáleny jen několik km – přejezdy autem do 50 km.

Obsah kurzu: kurz je určen začátečníkům i pokročilým. Jeho náplní jsou cyklistické a in-line výlety po kvalitních stezkách kolem jezer (rekultivace po těžbě hnědého uhlí). Součástí kurzu bude i trénink za účelem vylepšení techniky bruslení, plavání a některé plážové sporty.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 2. – 6. 8. 2021 (pondělí – pátek)

Doprava: individuální osobními automobily
Odjezd: 2. 8. v 9:00 z Prahy, místo bude upřesněno
Sraz: 12:00 hod ve Sternencamp, Boxberg 2 (u jezera Bärwaldersee)
Ubytování: ve vlastních stanech
Stravování: individuální

Povinné vybavení: kolo a in-line brusle v dobrém technickém stavu, přilba, rukavice, další chrániče podle vlastního uvážení.

Program: zašleme zájemcům na vyžádání e-mailem

Cena: 700,- Kč. Při platbě pečlivě vyplňujte VS
+ cca 80 EUR za ubytování + parkování za osobu a den (platba na místě zahrnuje poplatek za stan, osobu, parkování)
Náklady na dopravu a parkovné u stezek mezi jezery si rozdělí mezi sebe účastníci. Trasa z Prahy k jezerům je cca 230km. Včetně přejezdů ujedeme autem cca 600 km. Předpokládané náklady na dopravu jedním autem cca 2.500 – 3.000Kč.

Přihlášky: nejpozději do 15. 6. 2021 v online formuláři, současně s platbou
V poznámce přihlášky uveďte, zda jste ochotni poskytnout pro dopravu svoje osobní auto a kolik spolujezdců můžete přepravit.

Počet účastníků: min. 10, max. 20

Storno: 700 Kč (nebude-li náhradník)

Vedoucí kurzu: Vratislav ChvátalVěra Hrazdírová

Úvod > Sportovní kurzy > Na bruslích a na kole kolem Lužických jezer