Beach/volejbalový kurz Horní Poříčí

Kombinovaný kurz pro všechny zájemce o beachvolejbal a volejbal, dále budou v nabídce ostatní míčové hry, turistika, kondiční tréninky či vodní sporty ve sportovním středisku UK Horní Poříčí.

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 22. 5. 2022  –  27. 5. 2022

Rámcový program:

• ne: příjezd, 14.00 zahájení kurzu (ubytování, bezpečnost), odpolední úvodní blok
  • po – čt: 4 dny plné beachvolejbalu a šestkového volejbalu
  • pá: dopolední závěrečný turnaj, 12.00 ukončení kurzu a odjezd
  • po dohodě nabídka kanoistiky, ostatních míčových her a kondičních tréninků

Ubytování: v chatkách s přímotopy ve sportovním středisku UK Horní Poříčí na řece Otava

Stravování: plná penze, lze zajistit vegetariánskou stravu

Doprava: individuální (v areálu lze zdarma parkovat)

Cena: předběžná cena 2.100,- Kč (zahrnuje ubytování, plnou penzi, vzdušné, pronájem sportovišť)

Přihlášky: do 9. 5. 2022 v online formuláři současně s platbou.

Storno podmínky: při neomluvené účasti může být účtován storno poplatek až do plné výše kurzu

Počet účastníků: max. 12

Vedoucí: Jan Zachař

Účastníci obdrží po 9.5. a nejpozději týden před akcí e-mailem podrobné informace.

Úvod > Sportovní kurzy > Beach/volejbalový kurz Horní Poříčí