Sportovní den 17. 11. 2021

Vážení a milí studenti a kolegové,

s potěšením vás zveme na sportovní den KTV FF UK, který se uskuteční 17. listopadu 2021, ve sportovním centru UK v Praze 10, Hostivaři. Státní svátek a významný den studenstva oslavíme společným sportováním.

Tabulka se sportovním programem a možností přihlášení je umístěna zde:  17_11_Sportování SCUK Hostivař.xlsx

V úvodní záložce dokumentu pojmenované „PŘEHLED“ si prohlédněte připravený program a vyberte si sport (nebo více sportů), tak, aby se časově nepřekrývaly.

U každé sportovní aktivity je v „Přehledu“ uvedeno jméno garanta. Na vámi vybraný sport se přihlásíte uvedením svého jména a mailu v tabulce v záložce se jménem garanta příslušného sportu. Před konáním sportovního dne obdržíte na váš mail informace k účasti.

Vaši účast na sportovním dni můžete využít jako náhradu docházky na semestrální výuku TV.

Vážení a milí studenti a kolegové, těšíme se na setkání s vámi a na dobrou náladu při pohybu.

Tým lektorů KTV FF UK

Úvod > Sportovní den 17. 11. 2021