Beachvolejbalový kurz Lignano v Itálii

Intenzivní beachvolejbalový kurz vedený profesionály a otevřený všem hráčským úrovním na krásných plážích Lignana v Itálii. „Pojeďte si zahrát beach na beach!“

Kurz je určen studentům FF UK, FSV UK, FHS UK a AVU. V případě volné kapacity se kurzu mohou zúčastnit také studenti ostatních VŠ, zaměstnanci, členové klubu Alumni a zaregistrovaní externí uživatelé služeb UK.

Termín: 9. – 19. 9. 2023

Zahájení kurzu: pátek 9.9. 2023 na místě v Lignanu v 16 h
Ukončení kurzu: pondělí 19.9. 2023 v dopoledních hodinách

Ubytování: v apartmánech/bungalovech v Lignanu  (https://www.losnidoslignano.it/bungalows-e-appartamenti-lignano)

Stravování: individuální

Doprava: individuální

Cena: 10.700,- Kč

Zahrnuje: ubytování, trenéry, bazén, paddleboardy
Nezahrnuje: stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
Při platbě pečlivě vyplňujte VS

Přihlášky: do 31. 5. 2023 v online formuláři současně s uhrazením zálohy 5.700 Kč, doplatek 5.000 Kč do 31. 7. 2023.

Bližší informace obdrží účastníci po 31.7. 2023

Počet účastníků: min.10, max. 20