Ohlédnutí za DSD 2023

Milí studenti, kolegové, sportovci,

přes pesimistickou předpověď se počasí v den konání děkanského sportovního dne FF UK a FSV UK umoudřilo, a tak kromě indoorových sportovních aktivit jsme si spolu s vámi mohli v pátek 28. 4. 2023 užít i aktivity ve sportovním centru UK v Hostivaři a v jeho okolí.

Společné sportování studentů i pracovníků našich obou fakult se osvědčilo.

Za pořadatele DSD s potěšením děkujeme za podporu realizace této akce vedení obou fakult, ale především vám všem, kdož jste se sportovního dne aktivně zúčastnili.

Patnácti sportovních aktivit pořádaných lektory KTV FF UK, a následného opékání buřtů za doprovodu kytary a ukulele, se zúčastnilo celkem 265 zájemců.

SPORT ÚČAST
Kuličky s mistryní ČR 10
Opékání buřtů, kytara 32
  265

Zájem studentů o sport při studiu na VŠ nás velmi těší, a proto vás již nyní zveme na blížící se univerzitní sportovní akci – Rektorský sportovní den, který se uskuteční ve středu 10. května 2023.

Sportu zdar!

KTV FF UK