Jaký byl Děkanský sportovní den 13. 4. 2019?

Beh pro radost

Zvítězila chuť se hýbat.

 

V chladnou sobotu 13. dubna se do sportovního areálu UK v Hostivaři vypravilo jen pár desítek těch opravdu nadšených sportovců… Naopak téměř stoprocentně využili zájemci početně a prostorově limitovanou možnost sportování v kampusu Hybernská, kam dorazilo celkem 53 účastníků.

Velmi nás potěšila osobní aktivní účast paní proděkanky Markéty Křížové, která se v Hostivaři zúčastnila hodinového běhu pro radost a následného protažení pod vedením Hanky Fryšové. 

Děkanského sportovního dne, který tým pracovníků KTV FF UK připravil z pověření  děkana FF UK doc. Michala Pullmanna, se zúčastnilo celkem 141 studentů. Pořadatelé byli připraveni na násobně větší počet zájemců, ale i tak připravené sportovní aktivity splnily očekávání jednotlivců i soutěžních týmů a naplnily hlavní smysl děkanského sportovního dne – umožnit studentům v rámci jejich náročného studia relaxaci a také neformální zábavu ve společnosti svých kolegů – studentů nebo zaměstnanců FF UK.

Z několika snímků ve FOTOGALERII pořízených v průběhu sportovního dne vyplývá celková pohoda a spokojenost (odkaz zde).

Děkuji všem studentům i zaměstnancům FF UK za účast a vedení FF UK za vyjádření podpory snahám KTV FF UK trvale vytvářet podmínky pro pravidelnou pohybovou aktivitu studentů a jejich kladný vztah ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Za tým pořadatelů Vratislav Chvátal, vedoucí KTV FF UK

Úvod > Aktuality > Jaký byl Děkanský sportovní den 13. 4. 2019?