Úvodní soustředění Albeř

Studium psychologie i sociologie se zahajuje úvodním soustředěním, které se koná ve dnech 12. – 15. září 2017 ve sportovním středisku Univerzity Karlovy Albeř u Nové Bystřice, okres Jindřichův Hradec. Budete mít možnost seznámit se se svými spolužáky, poznat některé učitele a dozvědět se řadu praktických a důležitých informací o studiu zvoleného oboru.

Organizační pokyny:

Ubytování: ve stanech s podsadou. Pro zdravotně oslabené (je třeba doložit lékařským potvrzením) je možné ubytování v chatce (cena je pak 1 200,- Kč).

Stravování: začíná v úterý 12. září večeří a končí v pátek 15. září obědem/popř. balíček na cestu.

Vezměte si jistě sebou: teplý spací pytel, sportovní oblečení a obuv i teplé oblečení; dále tužku, papír/sešit, občanský průkaz, průkaz zdravotního pojištění, dokladové foto 3,5 x 4,5 cm. Doporučujeme baterku a svíčku do stanu.

Cena pobytu:  1000,-  Kč. Úhrada bude provedena na místě pobytu, laskavě si připravte přesnou finanční částku. Cena zahrnuje dopravu z Prahy, stravování a ubytování ve stanu.

Doprava: Společnou dopravu autobusem z Prahy na Albeř zajišťuje katedra psychologie s  katedrou TV. V případě individuální dopravy si každý dopravu hradí sám. V takovém případě se cena za dopravu odečte od celkové částky při platbě na místě pobytu.

Odjezd společně autobusem: V úterý dne 12. září 2017 v 10,00 hodin z Prahy – z parkoviště nad vestibulem Hlavního nádraží (ČD), vedle magistrály (směr Václavské náměstí). Sraz nejpozději v 9.45 hod.

Kontaktní osoba při odjezdu: PhDr. Eva Šírová, Ph.D. (mobil: 602 153 417)

Se studenty, kteří mají výhodnější spojení z místa bydliště nebo zvolí individuální způsob dopravy, je sraz na Albeři nejpozději ve 13. hod. (spojení: Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, směr Slavonice zastávka Albeř- sádky, pak asi 500 metrů pěšky po směru jízdy – sportovní středisko UK je u rybníka Osika).

Program úvodního soustředění končí v pátek 15.9. t.r. nejpozději  ve 12 hod. Odjezd z Albeře je v pátek individuální, společná doprava není zajištěna.

Vzhledem k tomu, že se soustředění koná ve sportovním středisku UK, nabízíme Vám kromě předstudijního programu možnost také sportovního vyžití: basketbal, volejbal, kopaná, gymnastika, tenis, stolní tenis, turistika. (V případě zájmu o tenis je třeba přibalit vlastní raketu a míčky)

Svou účast na povinném úvodním soustředění neodkladně potvrďte vyplněním přihlášky nejpozději do 30. srpna 2017.

 

Fields marked with an * are required
Úvod > Sportovní kurzy > Úvodní soustředění Albeř